Afvaardigingen PK naar de gewestelijke finale

Driebanden klein 3e klas Simon Hulswit 8 en 9 oktober Biljartsociëteit Kralingen, Rotterdam 1e
Libre 5e klas Kees Boon 8 en 9 oktober BCCD Biljartcentrum, Rijswijk  3e
Driebanden klein 2e klas Ron van der Brugge 22 en 23 oktober Café Biljart 't Spatje, Zwijndrecht 4e
Libre 4e klas Henri Bos 29 en 30 oktober Biljartsociëteit Kralingen, Rotterdam 3e
Libre 3e klas Niels Muskens 19 en 20 november Merwehof, Dordrecht 2e
Driebanden klein 1e klas Martin Twigt 26 en 27 november De Hoog, Gouda 2e
Libre 2e klas Nico van Leeuwen 10 en 11 december Bv Jacobswoude, Woubrugge 1e
Driebanden klein hoofdklasse Gerard de Jong 17 en 18 december Café Rio Deux, Den Haag 2e
Driebanden groot 3e klas Koert Veninga 7 en 8 januari 't Oogh van Vlaerdingh, Vlaardingen 1e
Bandstoten 5e klas Bert Rietveld 21 en 22 januari Biljartzaal Keijzer, Leimuiden 3e
Libre 1e klas Cor Lingen 4 en 5 februari Café de kleine Confiance, Schiedam 1e
Bandstoten 4e klas Bert Huisman 11 en 12 februari Buurthuis Lustenburgt, Gouda
2e
Bandstoten 4e klas Cok Paape 11 en 12 februari Buurthuis Lustenburgt, Gouda 3e
Libre hoofdklasse Egon van der Vegt 25 en 26 februari Café Het Veerhuis, Lekkerkerk  
Bandstoten 3e klas Sjon van der Kaa 10 t/m 12 maart Biljartsociëteit Kralingen, Rotterdam  
Dames libre 2e klas Kelly de Klein 17 t/m 19 maart Café Biljart 't Spatje, Zwijndrecht  

 

Afvaardigingen PK naar het nationaal kampioenschap

Driebanden klein 3e klas Simon Hulswit 11 t/m 13 november BV Overkamp, Eibergen 7e
Driebanden klein 1e klas Martin Twigt 13 t/m 15 januari BC De Vriendschap, Akersloot
8e
Libre 2e klas Nico van Leeuwen 27 t/m 29 januari Café de Ram, Roosendaal 8e
Driebanden groot 3e klas Koert Veninga 17 t/m 19 februari SBBA/ABC, Alkmaar  
Libre 1e klas Cor Lingen 17 t/m 19 maart
BV Turnlust, Den Helder
 

 

Afvaardigingen teams naar de gewestelijke finale

Klasse Aantal Kwalificatieronde Halve finale Finale  
Dames
2
 
 
1 april
Centrum dames
Amstelbron dames
2 april
 
 
B1
2
8 en 9 april
 
22 april
 
23 april
 
 
B2
2
29 en 30 april
 
6 mei
 
7 mei
 
 
C1
2
 
 
6 mei
 
7 mei
 
 
C2
2
20 en 21 mei
 
27 mei
 
28 mei
 
 
C3
3
22 en 23 april
 
29 april
 
30 april
 
 
C4
2
20 en 21 mei
 
27 mei
 
28 mei
 
 

 

Eerste nationaal kampioenschap dames driebanden klein

Op 10 t/m 12 maart 2017 bij Het Schouwspel in Lelystad. Vanuit ons district doen Janine Verkerk en Maartje de Jong mee. Lees deze publicatie van de bond voor meer informatie.